Login to your account

Username
Password
MOD_LOGIN_REMEMBER_ME

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email

XI Przegląd Zespołów Tanecznych - Pszów 2018 - wyniki końcowe.

Poniżej przedstawiamy końcowe wyniki przeglądu z miejscami poszczególnych zespołów.

KOŃCOWE WYNIKI
„XI OGÓLNOPOLSKIEGO PRZEGLĄDU ZESPOŁÓW TANECZNYCH - Pszów 2018”

*******************************************

KATEGORIA: GRUPY I ZESPOŁY Z OSOBAMI NIEPEŁNOSPRAWNYMI

I MIEJSCE (JURY przyznało ex aequo 2 pierwsze miejsca)

a) Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Radlinie "RADLIŃSKA PRZYSTAŃ”
a) Świetlica Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Pszowie „RADOŚĆ”

*******************************************

KATEGORIA: SENIOR (30+)

I MIEJSCE
Wodzisławskie Centrum Kultury "Zespół SZAFIR"

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach "RYTM DELUXE"
Centrum Tańca i Ruchu STEP DANCE z Gliwic "SD SZYK"
Badoo Dance Szkoła Tańca z Zabrza i Sosnowca "MAMA's CREW"

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "TORNADO NEW SENIOR"
Dziewczynki Sprężynki 60+ z Rydułtów

*******************************************

KATEGORIA: INNE FORMY TAŃCA

GRAND PRIX W KATEGORII "INNE FORMY TAŃCA" otrzymuje ODK MATECZNIK z Rudy Śląskiej "PROMYCZKI"

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY MINI

I MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni "MINI ISKIERKI"

II MIEJSCE
Fundacja PGE Energia Ciepła z Rybnika "PROMYK II"

III MIEJSCE
Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS "EKSPLOZJA BABY"

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach "MINI REAKTYWACJA"

V MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni "SZAFIRKI" 

VI MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia "SWEETS"

WYRÓŻNIENIE
Royal Dance Studio w Trzebini (oddział w Zabrzu) "RDS TEAM"

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
ODK MATECZNIK z Rudy Śląskiej "PROMYCZKI"

II MIEJSCE
Zespół Taneczny "APLAUZ JUNIORKI" z Marklowic

III MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia "BŁYSK"

IV MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni "ISKIERKI"

V MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni "ISKIERKI II"

VI MIEJSCE
Szkoła Tańca Prestiż z Oświęcimia "CHOCO"

WYRÓŻNIENIE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "SZOKOBONS" 

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
Szkoła Tańca ASTRA z Oświęcimia "AKCENT"

II MIEJSCE
Wiejski Dom Kultury w Syryni "SZAFIR"

III MIEJSCE
Szkoła Tańca Prestiż z Oświęcimia "FOCUS"

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu "ZT SPIN"

V MIEJSCE
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie "AXEL SHOW"

VI MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "DIAMOND CREW"

WYRÓŻNIENIE
Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie - "Zespół Taneczny TEP"

*******
INNE FORMY TAŃCA – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Wodzisławskie Centrum Kultury "CARO DANCE"

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu "ZT SPIN"

III MIEJSCE
Szkoła Tańca PRESTIŻ z Oświecimia „PRIMA”

IV MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "SZOK ART"


*******************************************

KATEGORIA SHOW DANCE

GRAND PRIX W KATEGORII "SHOW DANCE" otrzymuje - "MIRAŻ" Wodzisław Śląski - gr. Juniorzy

*******
SHOW DANCE – GRUPY MINI

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach "MAŁA REAKTYWACJA"

II MIEJSCE
ODK MATECZNIK z Rudy Śląskiej "MINI PROMYCZKI"

III MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "SZOK ART MINI"

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach "RYTM KADETKI"

V MIEJSCE
Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju "RYTMIX"

VI MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku "MINI FLEX"

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii

*******
SHOW DANCE – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
"MIRAŻ" Wodzisław Śląski - gr. Dzieci

II MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach "RYTM JUNIORKI"

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach "REAKTYWACJA"

IV MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku "FIGIEL"

V MIEJSCE
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Mikołowie "MINI SLIDE"

VI MIEJSCE
Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju "ARABESKI"

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii

*******
SHOW DANCE – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
"MIRAŻ" Wodzisław Śląski - gr. Juniorzy

II MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku "FORMAT"

III MIEJSCE
Polly Art Academy z Opola "POLLY ART TEAM"

IV MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku "FLEX"

V MIEJSCE
Studio Tańca IFLY z Mysłowic "IFLY" 

VI MIEJSCE
Jury nie przyznało VI-miejsca

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii

*******
SHOW DANCE – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce-Leszczynach "RYTM SENIORKI"

II MIEJSCE
Grawitacja Dance Academy z Oświęcimia "GRW JAZZ SENIOR"

III MIEJSCE
Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej Formacja Tańca Jazzowego "J-J"

IV MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku "REFLEX"

V MIEJSCE
Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku "EFEKT"

VI MIEJSCE
Jury nie przyznało VI-miejsca

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii


*******************************************

KATEGORIA STREET DANCE

GRAND PRIX W KATEGORII "STREET DANCE" otrzymuje Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie "AXEL CREW"

*******
STREET DANCE – GRUPY MINI

I MIEJSCE
Rydułtowskie Centrum Kultury FENIKS "EKSPLOZJA FRESH"

II MIEJSCE
Explozja Tańca z Jastrzębia Zdroju "FLASH DANCE DZIECI"

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "DIZZY"

IV MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "TORNADO KIDS"

V MIEJSCE
Fabryka Tańca z Gliwic "COOL KIDS"

VI MIEJSCE
Jury nie przyznało VI-miejsca

WYRÓŻNIENIE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "MINI SZOK"

*******
STREET DANCE – GRUPY JUNIOR

I MIEJSCE
Royal Dance Studio w Trzebini "RDS KING"

II MIEJSCE
Studio Tanca ENERGIA w Rudzie Śląskiej "STARS"

III MIEJSCE
Rydułtowskie Centrum Kultury "DŻEPETTO SQUAD KIDS"

IV MIEJSCE
Fundacja PGE Energia Ciepła z Rybnika "KINDER MAFIA"

V MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "TORNADO JUNIOR TEAM"

VI MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "CHILLOUT"

WYRÓŻNIENIE
Szkoła Tańca i Ruchu "Dance 4 You" z Żywca "TDK CREW"

*******
STREET DANCE – GRUPY ŚREDNIE

I MIEJSCE
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie "AXEL CREW"

II MIEJSCE
Grawitacja Dance Academy z Oświęcimia "GRW TEENS"

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "TORNADO MAX CREW"

IV MIEJSCE
Studio Tańca Let's Dance z Gliwic "eLDe J'S"

V MIEJSCE
Studio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju "SZOK TEAM"

VI MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "DYNAMIC TEAM"

WYRÓŻNIENIE
Jury nie przyznało wyróżnień w tej kategorii

*******
STREET DANCE – GRUPY STARSZE

I MIEJSCE
Szkoła Tańca Cubana z Bielska-Białej "SO WHAT ?!"

II MIEJSCE
Studio Tańca Let's Dance z Gliwic "eLDe CREW"

III MIEJSCE
Miejski Ośrodek Kultury w Pszowie "TORNADO DREAM TEAM"

IV MIEJSCE
Grawitacja Dance Academy z Oświęcimia "GRW TEAM"

V MIEJSCE
Studio Tańca Ulicznego OPP4 w Zabrzu "TRAMPEK SKŁAD"


*******************************************

Wszystkim instruktorom, opiekunom, rodzicom i zespołom jeszcze raz dziękujemy za wspólną zabawę, miłą i ciepłą atmosferę, rywalizację oraz za to, że byli Państwo z nami w sobotę 12 maja 2018 r. w Pszowie.
Życzymy dużo sukcesów i niekończącej się radości z tańca.
Do zobaczenia za rok.
Wojciech Kolorz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież